فروش تخصصی بهترین برندهای داکت اسپلیت همراه با بررسی تخصصی

کیفت بالا و قیمت تضمینی در الکتروپخش امین

لیست محصولات

داكت اسپليت 60 در 60

داکت ساده 1.2 در 1.2 دانوب

داکت اسپلیت در سیاست های تامین کالا و آغاز به کار لاین جدید میباشد

داكت اسپليت 40 در 80

داکت ساده 1.6 دانوب

داکت اسپلیت در سیاست های تامین کالا و آغاز به کار لاین جدید میباشد

داكت اسپليت 60 در 80

داکت ساده 2 در 2 دانوب

داکت اسپلیت در سیاست های تامین کالا و آغاز به کار لاین جدید میباشد

داكت اسپليت 40 در 100

داکت 30 در 30 دانوب

داکت اسپلیت در سیاست های تامین کالا و آغاز به کار لاین جدید میباشد

داكت اسپليت 60 در 100

داکت 30 در 30 دانوب

داکت اسپلیت در سیاست های تامین کالا و آغاز به کار لاین جدید میباشد

آنچه در این صفحه می خوانید:

داکت اسپلیت چیست؟

در مورد داکت، انواع آن و کاربردهای هرکدام در مقاله داکت و ترانکینگ توضیح داده‌ایم. اما داکت اسپیلت با انواع داکت‌های دیگر مثل داکت ساده و داکت چسبدار و… تفاوت‌های محسوسی دارد. این نوع از داکت در واقع یک سیستم گرمایشی یا سرمایشی است که به اسپلیت خانگی نیز مشهور است. داکت اسپلیت هم به عنوان تهویه کننده فضای محیط و هم به عنوان گرمادهنده به محیط عمل می‌کند که به دلیل قیمت معقول و به صرفه بودن آن در سطح دنیا بسیار پرمصرف نیز هست.

ساختار اسپلیت خانگی از دو بخش داخلی (یا همان هواساز) و بخش خارجی (یا همان کندانسور) تشکیل شده است که این دو بخش از طریق میله‌های مسی بهم مرتبط می‌شوند. در ادامه می‌خواهیم انواع داکت اسپلیت را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار داده و برندهای مختلف داکت اسپلیت را معرفی کنیم. با ما همراه باشید!

تعریف مختصر داکت اسپلیت

انواع داکت اسپلیت

اسپلیت اینورتر

اینورتر به اسپلیت کم مصرف نیز شناخته می شود چون در سیستم آن از یک ترموستات استفاده شده است که به صورت اتوماتیک قطع و وصل میشود بدین صورت که در این تکنولوژی، پس از اینکه دمای محیط را به حد معیین و تعیین شده رسید، سرعت حرکت کمتر شده و دستگاه با سرعت بسیار آهسته کار می‌کند اما خاموش نمی‌شود. با استفاده از داکت اسپلیت اینورتر مصرف برق کاهش یافته و از ایجاد هزینه مازاد جلوگیری می‌شود. این نوع از اسپلیت به دلیل اینکه مدام خاموش و روشن نمی شود و موجب نواسانات شدید برقی نمی شود (چون اسپلیت هنگام استارت و روشن شدن برق زیادی مصرف میکند) فشار کمتری به سیم کشی ساختمان وارد میکند و بنابراین برای ساختمان هایی که سیم کشی قوی ندارند نیز مناسب است.

اسپلیت غیر اینورتر

در این حالت، اسپلیت با رسیدن به دمای تعیین شده و مشخص کلا خاموش شده و پس از چند دقیقه به صورت اتوماتیک مجددا روشن می‌شود. از آنجا که میزان مصرف برق در حالت استارت خیلی بیشتر از حالت روشن و کار کردن هست، داکت اسپلیت غیر اینورتر از نظر مصرف انرژی بهینه نیست. علاوه بر جنبه مصرفی انرژی، این نوع از داکت چون مکش برق بسیار بالایی به هنگام هربار استارت خوردن ایجاد میکند، موجب نواسانات شدید برق می شود و چه بسا ممکن است به سیستم برقی ساختمان آسیب وارد کند. توصیه می شود اگر قصد استفاده از اسپلیت غیراینورتر را دارید، حتما از قوی بودن سیستم سیم کشی ساختمان اطمینان حاصل کنید و اگر سیم کشی قوی ندارید از اسپلیت اینورتر دار استفاده کنید تا در طی زمان استفاده از آن با مشکل برق مواجه نشوید.

مزایا و معایب استفاده از داکت اسپلیت

پر واضح است که تمام محصولات تولیدی داکت و ترانکینگ مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند، داکت اسپلیت نیز از این قاعده مستثنی نیست و استفاده از آن در فضای داخلی منافع خاصی در کنار برخی مضرات به همراه خواهد داشت. در این قسمت قصد داریم داکت اسپلیت را از این منظر مورد بررسی قرار دهیم. داکت اسپلیت نسبت به سایر سیستم های مشابه مزایای قابل توجهی دارد که آن را برتر و متمایز کرده است. به عنوان مثال اصلی ترین برتری اسپلیت کم مصرف بودن آن به خصوص در نوع اینورتر است، با استفاده از این سیستم شما می توانید با مصرف انرژی کم، کل فضای محیط را در یک دمای مشخص حفظ کنید و نیاز به لوله کشی های متعدد در قسمت های مختلف فضا را ندارید. هر کدام از مزایای اسپلیت به تنهایی برای انتخاب این محصول کافی هستند چه برسد به اینکه چندیت مزیت در کنار هم وجود داشته باشد. اما فراموش نکنید که قبل از خرید این محصول از معایب آن نیز آگاه شده و با دیدی باز اقدام به خرید کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید. به عنوان مثال هم دما کردن تمام فضای محیط ممکن است برای افرادی مناسب نباشد به عنوان مثال اگر خانواده ای اتاق کودک دارند، احتمالا تمایل دارند دمای اتاق کودک را گرم تر از سایر فضا ها نگه دارند. البته توجه کنید که هر کدام از معایب داکت اسپلیت راه حل مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال در این مورد می توان با نصب دریچه ترموستاتیک مشکل را حل نمود. مورد دیگر صدای نسبتا بالای این محصول است که بهتر است برای رفع این مشکل داکت را به جای نصب مستقیم در فضا، در داخل سقف کاذب کار گذاشته شود. البته توجه داشته باشید که نحوه نصب هر کدام از تجهیزات شبکه از جمله انواع داکت و ترانکینگ به کمک تجهیزات جانبی آن از جمله سه راهی ترانکینگ، گوشه داخلی و خارجی و سایر اتصالات نیز در کارکرد صحیح آن نقش بسیار موثری دارد. شما می توانید انواع آموزش های کامل را در این سایت ببینید به عنوان مثال ارتفاع استاندارد نصب تراکینگ چقدر است؟ چه داکتی برای نصب بر روی زمین مناسب است و سوالاتی از این قبیل.  در ادامه معایب و مزایای داکت اسپلیت را به طور خلاصه بیان میکنیم:

مزایای داکت اسپلیت

 • مصرف انرژی کمتر
 • نصب و راه اندازی راحت
 • سیستم لوله کشی کمتر
 • عیب یابی راحت

معایب داکت اسپلیت

 • محدودیت فضای قابل پوشش
 • میزان صدای نسبتا بالا
 • عدم امکان طبقه بندی فضا

بهترین داکت اسپلیت های بازار ایران

داکت اسپلیت پامکو

معرفی داکت پامکو

محصولات برند پامکو، تولیدات شرکتی دیرینه و باتجربه به اسم پارس آریا مبدل هستند که از سالهای دور در زمینه تولید محصولات تهویه و تبرید فعالیت می‌کند. اسپلیت پامکو از نظر ساختاری به این صورت است که کمی ارتفاع بلندتری دارد و به دلیل اینکه بلووری قدرتمند دارد توانایی جابجایی حجم زیادی از باد را دارد؛ البته این حجم باد زیاد موجب افزایش صدای اسپلیت نیز شده است که پامکو برای رفع این مشکل از کنترل کننده هاو قطعات ویژه در دور فن استفاده شده است. یکی از مزایای قابل توجه اسپلیت پامکو استفاده از جنسی مقاوم در بدنه دستگاه است.

قیمت داکت پامکو

در مورد قیمت اسپلیت پامکو باید گفت که با توجه به کیفیت قطعات به کار رفته و ویژگی‌های کلی این دستگاه قیمت معقول و مناسبی دارد؛ هرچند که اخیرا به دلیل محدودیت برندهای خارجی، تقاضا و قیمت اسپلیت های ایرانی نیز افزایش یافته است. با همه این مسائل، اسپلیت پامکو قیمت مناسبی دارد و می‌تواند در گزینه‌های انتخابی شما جهت خرید اسپلیت خانگی قرار بگیرد و اگر در کنار کیفیت، به دنبال قیمت مقرون به صرفه ای نیز هستید این برند را فراموش نکنید. جهت اطلاع از قیمت دقیق و به روز این محصول با شماره های فروشگاه تماس بگیرید.

اسپلیت پامکو

معرفی داکت توشیبا

برند توشیبا یکی از مطرح ترین برندهای داکت اسپلیت در ایران است که مزایای قابل توجهی دارد. اسپلیت توشیبا معمولا به صورت افقی در زیر سقف کاذب قرار گرفته، هوا را از پشت خود مکش کرده و با استفاده از تجهیزات به کار رفته در داخل خود آن را تصفیه و تهویه کرده و به محیط انتقال می‌دهد. البته بسته به نوع کاربری و نیاز محیط می‌توان آن را به صورت عمودی نیز در محل مورد نظر قرار داد. توشیبا داکت اسپلیت را با استفاده از جدیدترین و بهترین تکنولوژی روز دنیا می‌سازد و دارای تنوع بالایی نیز هست.

قیمت داکت اسپلیت توشیبا

میشود گفت که داکت اسپلیت توشیبا احتمالا نسب به سایر اسپلیت های بازار قیمت بیشتری دارد و شما باید برای خرید آن هزینه بیشتری متحمل شوید. اما باید به این مساله هم توجه کرد که متناسب با قیمت اسپلیت توشیبا کیفیت تولید آن نیز نسبت به سایر مدلها بیشتر است و این کیفیت موجب کاهش مصرف انرژی، کاهش هزینه‌های مصرفی و… می‌شود بنابراین با یک حساب کتاب ساده می‌توان متوجه شد که اتفاقا چنین داکت اسپلیتی به صرفه تر نیز هست.

قیمت اسپلیت توشیبا

داکت اسپلیت کامفورت

معرفی داکت کامفورت

اسپلیت کامفورت یکی دیگر از برندهای رایج و محبوب اسپلیت در ایران است که مزایای قابل توجهی دارد. مزایای منحصر به فردی که موجب جذب هرچه بیشتر افراد به سمت این محصول شده‌اند را می‌توان از جهت بررسی کرد. به عنوان مثال این اسپلیت مصرف برق بسیار کمی دارد، کویل آب گرم به صورت فابریک در داخل یونیت هواساز تعبیه شده است، ترموستات دوفصلی هوشمند دارد، با استفاده از تکنولوژی بالای به کار رفته در آن تولید صدای بسیار کمی دارد و همینطور چندین مورد دیگر که می‌توان برای اسپلیت کامفورت در نظر گرفت.

قیمت داکت اسپلیت کامفورت

داکت اسپلیت کامفورت از جمله داکت‌های پرمصرف و محبوب کشور است که به دلیل امکانات کامل، کیفیت بالا و قیمت معقول خود طرافداران زیادی دارد. قیمت این محصول در سالهای پیش نسبتا کمتر بود ولی اخیرا با توجه به نواسانات بازار، تحریم‌ها و مشکلات عدیده در مسیر تولید محصولات داخلی یا واردات محصولات خارجی موجب افزایش قیمت این کالا نیز شده است. هرچندهزینه‌ای که در حال حاضر باید برای خرید این محصول متحمل شد نیز معقول و به صرفه است. چون با خرید این کالا احساس هدر رفت منابع خود را نخواهید داشت.

قیمت اسپلیت کامفورت
تماس با فروشگاه الکتروپخش امین

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات  با ما در تماس باشید  0213393077509121501825

داکت اسپلیت گری

معرفی داکت گری

شرکت گری (GREE) یکی از بزرگترین و مشهورترین تولیدکنندگان سیستم‌های سرمایشی و تهویه مطبوع در جهان است که محصولات خود را با استفاده از به روز ترین تکنولوژی‌ها و با کیفیت‌ترین قطعات موجود به مردم ارائه می‌دهد. این برند نیز همانند سایر داکت اسپلیت‌های بازار مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. اسپلیت گری در حالت سرمایشی عملکردی دقیقا مشابه با کولر گازی دارد و از طریق گاز مبرد هوای سرد شده را به محیط منتقل می‌کند و در حالت گرمایشی از طریق کویل تعبیه شده در دستگاه این روند را طی کرده و هوای گرم و مطبوع به محیط می‌بخشد.

قیمت داکت اسپلیت گری

داکت گری نیز یکی از برندهای محبوب و مقرونه به صرفه در بازار است که ضمن بهمره مندی از کیفیت بالا، هزینه شگفت انگیز بر شما تحمیل نخواهد کرد. از آنجا که اخیرا نوسان قیمت کالاها افزایش یافته است و تعیین قیمت نهایی برای ماه های متوالی غیرممکن شده است، جهت اعلام دقیق و به روز قیمت داکت اسپلیت نیز نیاز هست با ما در ارتباط باشید. فروشگاه امین با حذف واسطه های فروش، قیمت داکت گری را در پایین ترین حد ممکن به دست شما عزیزان می رساند. قیمت ها را مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید کنید. هدر نرفتن منابع مالی مشتریان از ارزش های فروشگاه امین است.

قیمت اسپلیت گری

داکت اسپلیت مدیا

معرفی داکت مدیا

اسپلیت مدیا یک ویژگی قابل توجه دارد و آن کم ارتفاع بودن آن است که باعث می‌شود به راحتی داخل سقف کاذب قرار بگیرد. این محصول معمولا در سایزهای مختلف و با برچسب مصرف انرژی درجه B به بازار عرضه می‌گردد. توجه کنید که تمام مدل‌ها و سایزهای اسپلیت مدیا از نوع دور ثابت و با گاز R22 هستند. ویژگی‌های دیگر این محصول بدین صورت است که از کمپرسور اسکرال استفاده می‌کند که بسیار قدرتمند است، علاوه بر آن قابلیت کارکرد با برق سه فاز و 380 ولت را دارد. به طور کلی می‌توان گفت این محصول تولیدی کشور چین، از نظر قطعات و ساخت از سطح کیفیتی قابل قبول و مورد تاییدی برخوردار است. 

قیمت داکت اسپلیت مدیا

محصولی به نام داکت مدیا نیز مانند تمام محصولات موجود در کشور و برندهای دیگر اسپلیت دچار نوسانات بازار شده و تحت تاثیر عوامل تورمی و تحریمی ثبات قیمتی خود را از دست داده است. به همین دلیل در نظر گرفتن نرخی مشخص برای خرید اسپلیت مدیا و اظهار نظر کردن در مورد آن عملا غیر ممکن شده است. بنابراین توصیه ما این است که برای خرید اسپلیت و اطلاع از آخرین قیمت‌های برندها در هر روز با شماره‌های ما تماس بگیرید تا هم قیمت دقیق داکت اسپلیت را بدانید و هم برای اتخاذ بهترین تصمیم، از راهنمایی‌های رایگان و تخصصی ما بهره‌مند شوید.

قیمت اسپلیت مدیا

کدام داکت اسپلیت را انتخاب کنم؟

حال که بهترین مارک های داکت اسپلیت را معرفی کرده و هر کدام را به صورت جداگانه مورد برری قرار دادیم، سوال پیش می آید که از بین چندین برند محبوب داکت کدام را انتخاب کنیم. اجازه دهید برای پاسخ به این سوال به یک نکته کلی اشاره کنیم. برای اینکه بهترین نتیجه را از سیستم داکت اسپلیت بگیریم دو فاکتور حائز اهمیت هستند:یک انتخاب درست داکت، دو اجرای اصولی آن. بنابراین شما باید برای انتخاب بهترین داکت متناسب با نیاز خود با مشاوران متخصص این حوزه مشورت کنید و بهترین داکت را خریداری کنید اما کار در اینجا تمام نمی شود و شما باید برای اجرای اصولی و درست آن نیز حساسیت بالایی به خرج دهید. چراکه درصد بالایی از عملکرد صحیح اسپلیت به نصب صحیح آن وابسته است. حتما از فردی مجرب و با تجربه جهت نصب داکت اسپلیت کمک بگیرید. علاوه بر آن حتما به موضوع تک فاز یا سه فاز بودن برق و همینطور آمپر برق توجه کنید. نکته حائز اهمیت در نصب داکت اسپلیت این است که چون سیستم داکت اسپلیت به این صورت است که هوای برگشتی محیط را می چرخاند، در صورت نصب داکت زیر سقف کاذب، محیطهایی مثل راهروها و کریدورهای طبقات از فضای اصلی جدا شوند تا فقط هوای فضای در نظر گرفته در داخل داکت بچرخد.

برای کسب بهترین نتیجه از داکت اسپلیت دو عامل تاثیرگذار هستند: انتخاب صحیح  / اجرای اصولی 

طرز کار داکت اسپلیت چگونه است؟

اگر می‌خواهید بدانید داکت اسپلیت چگونه کار می‌کند و طرز کار اسپلیت چیست فیلم روبرو را مشاهده کنید که در آن نحوه عملکرد اسپلیت به طور خلاصه و مفید نشان داده شده است. همان طور که مشخص است عملکرد دستگاه از طریق مکش هوا و همینطور کویل آب گرم تعبیه شده در داخل این دستگاه صورت می‌پذیرد. هرچند برخی از مدل ها و ساختارهای داکت اسپلیت ها مکانیزم متفاوتی دارند اما  این سیستم در اکثر اسپلیت‌های موجود مشابه است. 

برآورد ظرفیت داکت اسپلیت موردنیاز

برای انتخاب داکت اسپلیت موردنیاز برای فضای مختلف معمولا عوامل مختلفی در نظر گرفته میشود که مشاوران متخصص فروشگاه امین این نکات را قبل از خرید به شما آموزش خواهند داد. در این قسمت مواردی از این نکات را باهم باهم مرور می کنیم:

 • معمولا طبقه واحد مورد نظر قبل از هر چیزی برای بررسی در نظر گرفته می شود. چراکه طبقات وسط معمولا در معرض تابش مستقیم نور آفتاب و یا تاثیرپذیری از سرمای پارکینگ در امان هستند و دمای این طبقات معمولا با طبقات اول و آخر متفاوت است.
 • مورد دوم مربوط به متراژ محیط است. به طور قاعده ای کلی میتوان گفت به ازای هر چهل متر مربع از فضا حدود یک تن تبرید (ظرفیت داکت اسپلیت) در نظر گرفته می شود. هرچند این معیار می تواند با توجه به شرایط متفاوت باشد.
 • در معیار بعدی ظرفیت ساختی اسپلیت مورد توجه قرار می گیرد. به عنوان مثال می توان گفت برای فضاهایی با متراژ کمتر از صد و پنجاه متر مربع، از اسپلیت های تک فاز و با برق سی و دو آمپر مناسب است. در صورتی که متراژ فضا تا دویست متر افزایش یابد همچنان میتوان از داکت اسپلیت تک فاز ولی با برق پنجاه آمپر استفاده کرد. اما در فضاهایی با متراژ بیشتر از دویست متر بهتر است از برق سه فاز برای راه اندازی داکت اسپلیت استفاده کرد.
 • جهت راهنمایی دقیق تر به صورت مختصر و مفید جدول زیر را مطالعه بفرمائید اما توجه کنید که این محاسبات به صورت تقریبی بوده و در شرایط مختلف می توانند متفاوت باشند.

قیمت داکت اسپلیت چقدر است؟

اگر قصد خرید داکت اسپلیت را دارید مانند هر کالای دیگری قیمت و هزینه اسپیلت یکی از مهم‌ترین فاکتورهای شما برای کسب اطلاعات و تصمیم گیری برای خرید است. فکرهایی مثل اینکه قیمت داکت اسپیلت دقیقا چقدر است؟ اسپلیت ارزان کدام است و دلیل ارزان بودنش چیست؟ دلیل اختلاف قیمت انواع اسپلیت ها چیست؟ و چندین سوال دیگر همه در ذهنتان می‌چرخد. در مورد لیست قیمت داکت اسپلیت باید گفت که عوامل و فاکتورهای متعددی در تعیین قیمت اسپلیت تاثیرگذار هستند که هر کسی باید بر اساس الویت‌ها و خواسته‌های خود از یک اسپلیت این فاکتورها را مدنظر قرار می‌دهد. مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت داکت اسپلیت قدرت، ظرفیت و برند هستند که مسلما با بیشتر شدن قدرت و ظرفیت اسپلیت قیمت آن نیز بیشتر می‌شود و همینطور برند سازنده اسپلیت با تاثیر بر کیفیت قطعات در هزینه اسپلیت تاثیرگذار هستند. نکته قابل توجه در قیمت داکت اسپلیت در مورد داکت های ارزان قیمت بازار است. توجه کنید که رنج قیمتی برندهای با کیفیت داکت اسپلیت معمولا مشخص و ثابت است و اگر جایی به قیمت خیلی متفاوت و پایین تر از حد مشخص برخورد کردید، در مورد اصل و با کیفیت بودن محصول شک کنید. داکت اسپلیت غیر استاندارد که در ابتدا مقرون به صرفه به نظر می رسد، می تواند بعدها مشکلات بسیاری را موجب شود چه بسا شما ناچار به پرداخت هزینه چندین برابری شوید. بنابراین به طور خلاصه عوامل تاثیر گذار بر قیمت داکت اسپلیت را می توان به این صورت برشمرد: 

 • برند داکت اسپلیت
 • استانداردهای به کار رفته در تولید محصول
 • ابعاد و اندازه داکت
 • کیفیت محصول
 • سیستم داخلی محصول

راهنمای خرید داکت اسپلیت

بورس تجهیزات شبکه در تهران کجاست؟ سوالی است که معمولا افراد به دنبال پاسخ آن هستند. به طور کلی می‌توان گفت در تمام شهرها، نمایندگی‌های فروش برندهای داکت اسپیلت وجود دارند که با توجه به وسعت و درخواست شهر نمایندگی‌ها اقدام به فروش انواع داکت اسپلیت می‌کنند. یکی از نکاتی که به هنگام خرید داکت اسپلیت باید به آن توجه کنید، خدمات پس از فروش و گارانتی آن است. متاسفانه بسیاری از فروشندگان تعامل با خریدار را صرفا تا لحظه فروش محصول در نظر می گیرند و مسئولیتی بابت خدمات و نواقص اتفاق افتاده پس از خرید بر عهده نمی گیرند. شما عزیزان می‌توانید برای خرید اسپلیت که از نظر کیفیتی و قیمتی مناسب‌ترین گزینه برای نیاز شماست، به نمایندگی‌ های فروش داکت اسپلیت مراجعه کنید. شرکت الکتروپخش امین در کنار فروشگاه خود برای فروش انواع داکت و پریز شبکه و سایر محصولات این حوزه، وب سایت خود را نیز راه اندازی کرده است تا در جهت فروش اسپلیت بهترین خدمات را ارائه داده و بهترین تعامل را با شما عزیزان داشته باشد. محصولات شرکت الکتروپخش امین را در همین سایت مشاهده کنید و در صورت نیاز به هرکدام از محصولات با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید. 

خرید داکت اسپلیت

مشاوران تخصصی فروشگاه الکتروپخش امین آماده پاسخ گویی به تمام سوالات شما و راهنمایی کامل و دقیق جهت خرید بهترین داکت اسپلیت بازار مورد نیاز شما هستند، اما بهتر است قبل از اقدام به خرید پاسخ چند سوال را بدانید؛ متراژ فضای مورد نظر، موقعیت کامل فضا (دمای مورد هدف در محیط خانگی یا اداری متفاوت است)، موقعیت جغرافیایی محل مورد نظر و…

سوالات پر تکرار در مورد داکت اسپلیت

داکت اسپلیت توشیبا یکی از داکت‌های نسبتا گران بازار به حساب می‌آید که طرفداران ویژه خود را دارد. جهت اطلاع از قیمت به روز این داکت با فروشگاه تماس بگیرید: 02133912701

داکت کامفورت یکی از برندهای محبوب و پرمصرف است که یکی از دلایل محبوبیت آن قیمت مقرون به صرفه و مناسب آن ضمن برخورداری از کیفیت قابل قبول است. اگر نمی‌خواهید برای خرید داکت اسپلیت زیاد هزینه کنید روی این برند بیشتر تحقیق و تمرکز کنید.

یکی از سوالات پرتکرار در مورد داکت اسپلیت‌ها در مورد گران یا ارزان بودن آنهاست. اما باید گفت با توجه به شرایط فعلی کشور اظهار نظر در این مورد عملا کاری غیرحرفه‌ای است. داکت اسپلیت مدیا نیز از این قضیه مستثی نیست. اما فروشگاه امین تضمین می‌کند که این داکت را به قیمتی تضمینی و معقول به شما عزیزان عرضه می‌کند

باید بگوییم که در حال حاضر انواع برندهای مختلف برای داکت اسپلیت در کشور موجود هستند که هرکدام مزایا، معایب، ویژگی‌ها و رنج قیمتی مخصوص به خود را دارند. هر فردی با توجه به نوع نیاز خود و همینطور میزان بودجه بندی خود باید اقدام به انتخاب داکت اسپلیت کند. جهت اتخاذ بهترین تصمیم در این مورد، مشاوران متخصص امین آماده راهنمایی هستند. با ما تماس بگیرید

داکت اسپلیت اینورتر به دلیل اینکه به تعداد دفعات مکرر خاموش و روشن نمی شود و به صورت اتوماتیک دمای فضا را در حد مشخص حفظ می کند، مصرف انرژی کمتری داد

از آنجا که تمام داکت اسپلیت ها محدودیت متراژ دارند ممکن است در فضاهای خیلی بزرگ نیاز باشد که از دو، سه و یا تعداد بیشتری اسپلیت استفاده کرد. بنابراین توصیه ما این است که قبل از خرید داکت اسپلیت، حتما با مشاوران این حوزه مشورت کنید.

4.5/5 (2 Reviews)
بستن منو
×

سبد خرید

سوالی دارید؟ پیام دهید