با تایید اعتبار شما مشتری محترم نزد مجموعه ما، تسویه فاکتور ها به صورت نقد، اقساط، مدت دار و با چک صیادی هم انجام خواهد شد.

پارتیشن دانوب

فروش و ارائه مستقيم کلیه محصولات داکت زمینی در فروشگاه الکتروپخش امین

با مطالعه توضیحات و بهره‌گیری از مشاوره رایگان و تخصصی کارشناسان ما محصول مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش دهید

خرید داکت دیواری

برای مشاهده عکس و توضیحات محصول و خرید ویژه گزینه زیر را کلیک کنید

مشاورین ما از ساعت 9 تا 19 (به جز روزهای تعطیل)  آماده پاسخگویی می باشند. برای مشاوره و خرید هر یک از محصولات داکت و ترانکینگ مورد نیاز خود با شماره های زیر تماس بگیرید

  02133930775                09121501825

بررسی تخصصی پارتیشن دانوب

پارتیشن ترانکینگ دانوب قطعه‌ای پلاستیکی است که داخل ترانکینگ قرار می گیرد، و آن را به دو یا سه قسمت تقسیم می کند. این پارتیشن به منظور جداسازی کابل های مختلفی که داخل ترانکینگ قرارمیگیرد، استفاده می شود. همان طور که میدانید ترانکینگ ها فضای بیشتری نسبت به داکت های شبکه دارند و میتوانند تعداد بیشتری کابل برق، تلفن، شبکه و … را درون خود جا دهند. پارتیشن نیز همانند ترانکینگ جزء تجهیزات شبکه می باشد، و در مواقعی که نیاز به تفکیک کابل ها می باشد، این قطعه میتواند کمک شایانی نماید.
تقسیم بندی فضای داخلی پارتیشن، باعث می شود مسیر عبور هر کابل به صورت جداگانه قابل مدیریت باشد و از ایجاد نویز بین کابل ها جلوگیری شود. این مسئله در مواقعی که استفاده از انواع مختلفی کابل مورد نیاز است، اهمیت بالایی دارد. بدنه ی این  این پارتیشن از جنس پلاستیک ABS می باشد، و همانند ترانکینگ های تولیدی توسط شرکت دانوب دارای مقاومت و طول عمر بالایی می باشد . هر پارتیشن به صورت دو متری ارائه می شود اما  قیمت پارتیشن دانوب به ازای هر متر محاسبه می شود و برای خرید آن می بایست هزینه‌ی دو متر پرداخت شود.

نمایندگی های محصولات پارتیشن دانوب

فروش پارتیشن دانوب به وسیله نمایندگی های رسمی شرکت انجام میشود که هر کدام از نمایندگی ها میتوانند در شهر یا استان خود محصولات دانوب را با قیمتی که شرکت اعلام میکند به فروش برسانند در کنار این تمامی نماینده های شرکت میتوانند محصولات را در وب سایت خود به مصرف کننده ها ارائه نمایند که فروشگاه الکتروپخش امین واقع در لاله‌زار تهران در کنار فروشگاه خود این وبسایت را نیز برای رفاه بهتر مشتریان خود فراهم کرده است تا ارتباط بهتری با همکاران و مشتریان خود داشته باشد. شما عزیزان میتوانید در وب سایت تمامی محصوات مورد نیاز خود از جمله انواع داکت، انواع ترانکینگ، پریز شبکه، کیستون شبکه، کیستون تلفن و… را مشاهده نمایید و در صورت نیاز هر یک از مدل ها با شماره های فروشگاه که در زیر این مقاله است تماس بگیرید و با مشاوه ما بهترین مدل متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات داکت و ترانکینگ دانوب با ما در تماس باشید  0213393077509121501825